Która jest rozbieżność pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł Miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain walczy z bańką w latach 90-tych. Z ogromnymi wolumenami ruchu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z niektórymi z najbogatszych światowych korporacji. Niestety, podczas jak większość osób potrafią być w mieszkanie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory procent ludzi wciąż nie jest do celu pewien, co to jest – oraz istnieje też bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli chociaż trochę interesujesz się tą przestrzenią, sprawdź nasz poradnik dla niedoświadczonych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najprostszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest określenie go cyfrowym dolarem. To właściwie wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co daje, iż ​​istnieje owo tak destrukcyjna koncepcja). Więc nie jest metoda. Więc nie jest firma. To twoje pieniądze, przechowywane w formie cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą chronić nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego opłata za chwila miesięcy albo lat będzie dużo cieńsza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako materiał do inwestowania w poszczególne firmy, ponieważ kapitału w współczesnych firmach nie można nabyć za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą niezwykle znaną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to dodatkowa kryptowaluta i dużo kobiet uważa, że ​​potencjalnie może przekroczyć Bitcoin jako dominującą monetę na targu. To, co wyróżnia Ethereum, to jego technologia, i nie fakt, iż istnieje to dodatkowa kryptowaluta. Wartość monety Ethereum żyje i zaskakuje i także jak Bitcoin jest kupowana i wydawana oraz wykorzystywana przez inwestorów do korzystania.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem liczy na tym, że Bitcoin to nic nowego jak waluta, podczas gdy Ethereum to metoda księgi głównej, której firmy przechodzą do bycia nowych programów. Zarówno Bitcoin, kiedy również Ethereum tworzą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest zasadniczo bardziej efektywne. Jeśli Bitcoin stanowił w klas 1.0, Ethereum jest w klas 2.0, co pozwala na robienie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: idealnie przydaje się do popraw.

Co dobrze, technologia Ethereum jest silne wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Jest to kategoria spółek z reguły Fortune 500, które zgodziły się współpracować, aby zawierać się i wystawiać na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W ostatnim sukcesu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że chcące aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co naprawdę wiele kobiet ekscytowało w technologii Ethereum, to jej potencjał oddziaływania na pomysły i przewody we całych dziedzinach. W żadnym przypadku nie istnieje to także dobra technologia, ale otworzyła drzwi dla dużej gamy unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments